ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГАФудбал - ПРВА ЛИГАФудбал - ТРЕТА ЛИГА

Зимски преоден рок за фудбалери

Фудбалската Федерација на Македонија ги информира сите заинтересирани страни дека согласно одлуката на У.О. на ФФМ, зимскиот преоден рок за фудбалери започнува на 15.01.2022, а ќе заврши на 11.02.2022 во 24.00 часот.

>>> ПЛАТФОРМА ЗА ТУРИЗАМ КОТВА.МК – РЕЗЕРВИРАЈТЕ СМЕСТУВАЊЕ ВО МАКЕДОНИЈА <<<

„Ги упатуваме клубовите кои имаат пристап до ФИФА ТМС платформата да ја користат за трансфер на фудбалери. Останатите да се обратат на следните електронски адреси:“

[email protected]

[email protected]k

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!