ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГАФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ВО ЖИВО: Вардар Неготино – Караорман

НАПОМЕНА: Преносот е аматерски од телефон, и на полувреме ќе има прекин. Преносот ќе продолжи после полувремето од 15 минути.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!