Турнири

ВО ЖИВО: Д-р Баткоски – Враништа Б.З. во финална битка на турнирот во мал фудбал „Враништа 2022“

Гледајте го во ЖИВО големото финале од турнирот во мал фудбал „Враништа 2022“ помеѓу екипите на Д-р Баткоски и Враништа Б.З.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!