ФудбалФудбал - ПРВА ЛИГА

ВО ЖИВО: Борец – Работнички

Во живо од Градскиот стадион „Зоран Паунов“ од Велес, каде се игра пријателскиот натпревар помеѓу Борец и Работнички. Пренос овозможен од batali.net.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!