ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ВИДЕО: Ваков гол има само во ТМФЛ – Југ, Наумоски е „машина“ со овој неверојатен погодок!

Бојан Наумоски од третолигашот Обршани можеби го има голот на сезоната во Третата лига – Југ. 29-годишникот е „машина“ за неверојатни голови кои ретко се гледаат на фудбалските терени.

Атрактивниот гол на Наумоски против Превалец:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!