ФудбалФудбал - Останато

(ВИДЕО) Целото интервју на Горан Пандев за Студио 10 на телевизија 24: Раководството на ФФМ итно треба да си замине!

Капитенот на македонската фудбалска репрезентација Горан Пандев во интервју за Студио 10 на телевизија 24, зборуваше за актуелните состојби во македонскиот фудбал, за репрезентацијата, за последните случувања околу Собранието за избор на претседател на ФФМ.

Целосното интервју на нашиот најдобар фудбалер Горан Пандев за телевизија 24:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!