ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

(ВИДЕО) Целиот натпревар: Рудар – Академија Чешиново-Облешево

Погледнете го целиот натпревар од 3. коло од Третата македонска фудбалска лига – Исток меѓу Рудар и Академија Чешиново-Облешево, во меч каде “рударите” со двата погодоци на Марио Атанасовски стигнаа до второ сезонско славје.

  • ПРВО ПОЛУВРЕМЕ: Рудар – Академија Чешиново-Облешево:
  • ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ: Рудар – Академија Чешиново-Облешево:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!