ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

(ВИДЕО) Целиот натпревар: Овче Поле – Рудар

Погледнете го целиот натпревар од мечот меѓу Овче Поле и Рудар кој се одигра во Свети Николе во рамки на 4. коло од Трета лига – Исток, каде домашниот состав забележа победа со 3:0.

  • ПРВО ПОЛУВРЕМЕ: Овче Поле – Рудар:
  • ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ: Овче Поле – Рудар:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!