ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

(ВИДЕО) Страшен еврогол на младиот Љатифи за голема победа на Риниа над Башкими

Страшен еврогол падна на вчерашниот дуел меѓу Риниа и Башкими во меч од 12. коло од Третата лига – Север.

Стрелец на прекрасниот гол беше 20-годишниот Љатифи Амет, кој донесе голема победа на Риниа над Башкими.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!