ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

(ВИДЕО) Сите погодоци од големата победа на Башкими над Аеродром

Башкими продолжува со одлични игри во Третата лига – Север, а денес со 3:1 ја совлада екипата на Аеродром, во натпревар од 17. коло од Третата лига – Север.

Сите натпревари од натпреварот Башкими – Аеродром:

>> ЦЕЛАТА ТАБЕЛА ОД ТРЕТАТА ЛИГА – СЕВЕР ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ОВДЕ <<

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!