ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

ВИДЕО: Сите погодоци и возбудливи моменти од убедливата победа на Брегалница над Росоман

Минатото коло Брегалница како домаќин на Градскиот стадион со високи 5:1 го декласираше „фенерџијата“ Росоман.

Сите погодоци и возбудливи моменти од натпреварот меѓу лидерот и „фенерџијата“.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!