ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

(ВИДЕО) Сите погодоци и интересни моменти од дуелот меѓу Саса и Победа

Каменица Саса на домашен терен во финишот ја доби прилепска Победа со 2:1 и стигна до осмата сезонска радост, во рамки на 23. коло од Втората лига – Исток.

Сите возбудливи моменти и погодоци од Македонска Каменица:

ЦЕЛАТА ТАБЕЛА ОД ВТОРАТА ЛИГА – ИСТОК ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ОВДЕ

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!