ФудбалФудбал - ПРВА ЛИГА

ВИДЕО: Се реновираат соблекувалните и клубските простории на Тиквеш на Градскиот стадион во Кавадарци

Се реновираат постоечките соблекувални на Тиквеш, додека екипата е на централни подготовки во Охрид. Исто така, ќе се врши санација и реконструкција на постоечките клубски простории.


Повеќе во видеото на КТВ-телевизија

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!