РакометРакомет - Суперлига

(ВИДЕО) РК Вардар – РК Пролет на ракометното игралиште во Градски парк во септември 1975 година!

Натпреварот меѓу РК Вардар – РК Пролет на ракометното игралиште во Градски парк одигран на 21 септември далечната 1975 година.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!