ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

ВИДЕО: Прославата на Брегалница со навивачите за враќањето во ПМФЛ

Брегалница без пораз се врати во елитата, а денес после убедливата победа од 5:0 над Тиквеш го прослави враќањето во Првата лига со најверните навивачи.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!