ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

(ВИДЕО) ПОЛУВРЕМЕ: Бугарија води против Македонија

Бугарија стигна до рано водство во дуелот со Македонија, откако Кирил Десподов ја смести топката во мрежата на Димитриевски.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!