ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

ВИДЕО: Погодоците и возбудливите моменти од дуелот меѓу Тиквеш и Осогово

Фудбалерите на Тиквеш запишаа триумф од 3:0 над Осогово во рамки на 23. коло од Втората лига – Исток.

Сите погодоци и возбудливи моменти од дуелот во Кавадарци:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!