ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

ВИДЕО: Погодоците и шансите од мечот меѓу Тиквеш и Кит Го

Екипата на Тиквеш стигна до победа од 3:1 над Кит Го во меч од 25. коло од Втората лига – Исток на домашен терен.

Погодоците и шансите од мечот во Кавадарци:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!