ФудбалФудбал - ПРВА ЛИГА

ВИДЕО: Погодоците и најдобрите моменти од контролката меѓу Брегалница и Борец

Брегалница го одигра првиот контролен натпревар против Борец во Пехчево кој заврши со 2:0 за штипските „сини“.

Погодоците и најдобрите моменти од контролниот натпревар меѓу Брегалница и Борец:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!