ФудбалФудбал - ПРВА ЛИГА

ВИДЕО: Погледнете ги сите погодоци од 22. коло од Првата лига. Кој е најубав гол ?

Сите погодоци од 22. коло од Првата македонска фудбалска лига.

Доколку сакате да гласате за најдобар гол на колото, тоа можете да го направиме на овде, изборот го прави Прва лига.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!