ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ВИДЕО: Победничкиот гол на Трајковски вреден ИСТОРИЈА!

Александар Трајковски е херојот на Македонија откако постигна гол во 92. минута против европскиот првак Италија со што македонската репрезентација е на чекор до историски пласман на Светско првенство. Последниот чекор за Македонија ќе биде Португалија на Роналдо.

НАЈДОБРИОТ ИЗБОР ЗА ПРОЗОРЦИ И ВРАТИ ОД ПВЦ ВО „OPEN STIL“ ВО ГОСТИВАР 070/814-428

ПРИЈАВИТЕ СЕ ВО ТЕК ЗА НАЈГОЛЕМИОТ ГОЛМАНСКИ КАМП НА БАЛКАНОТ – „РБ Охрид 2022“

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!