ЕУРО 2020ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ВИДЕО: ПАНДЕВ, ПАНДЕВ! Македонија израмнува против Австрија!

Горан Пандев ја стресе мрежата на Австрија во 28. минута и донесе израмнување за Македонија на 1:1.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!