ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

(ВИДЕО) Осогово ја „пецна“ Плачковица пред дуелот во Радовиш: Мислете му ја во сабота!

Осогово ја „пецна“ Плачковица пред дуелот кој се игра во сабота на Градскиот стадион во Радовиш во рамки на 18. коло од Втората лига – Исток.

Од кочанскиот второлигаш испратија порака до радовишани: „Нека му ја мисли Плачковица во сабота!“

За што точно станува збор, погледнете го видеото:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!