ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ВИДЕО: Одличен гол од слободен удар на Димоски од Напредок во ТМФЛ – Запад

Напаѓачот на кичевски Напредок, Димитар Димоски постигна одличен гол од слободен удар во рамки на 3. коло од Третата лига – Запад, каде на Градскиот стадион во Кичево, Напредок и Камјани ремизираа играјќи 1:1.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!