Европски ФудбалФудбал

ВИДЕО: Од Џенова му се заблагодарија на Горан Пандев!

Најдобриот македонски фудбалер Горан Пандев ја напушти Џенова и се пресели во второлигашот Парма, а со новиот клуб стави потпис на шестмесечен договор.

>>> ПРОМОВИРАЈТЕ АПАРТМАНИ И РЕСТОРАНИ НА КОТВА.МК <<<

Џенова преку видео му се заблагодари на големиот Горан Пандев.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!