ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ВИДЕО: „Ние сме навикнати да одиме по потешкиот пат“

Погледнете ги реакциите на првите луѓе на Фудбалската федерација на Македонија за време на извлекувањето на противниците на македонската репрезентација за бараж натпреварите за Светското првенство 2022 во Катар.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!