ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

(ВИДЕО) Најинтересните моменти од натпреварот Тетекс – Охрид

Најинтересните моменти од натпреварот Тетекс – Охрид, кој заврши без победник 0-0, во рамки на 18. коло од Втората лига – Запад.

>> ТАБЕЛАТА ОД ВТОРАТА ЛИГА – ЗАПАД ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ОВДЕ <<

Во сабота Охрид на домашен терен ја чека екипата на Дрита, додека Тетекс ќе има тешко гостување кај Гостивар.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!