ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

(ВИДЕО) Најинтересните моменти од натпреварот меѓу Брегалница и Каменица Саса

Најинтересните моменти од натпреварот меѓу Брегалница и Каменица Саса кој заврши без победник 1:1, во рамки на 19. коло од Втората лига – Исток.

>> ТАБЕЛАТА ОД ВТОРАТА ЛИГА – ИСТОК ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА ОВДЕ >>

Во следното коло Брегалница ќе гостува во Слога кај Виница, додека Каменица Саса ќе гостува во Кочани кај Осогово.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!