ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

ВИДЕО: Најдобрите моменти и погодоци од победата на Охрид против Тетекс

Второлигашот Охрид Лихнидос на својата официјална фејсбук страница го промовираше новиот проект „Охрид Лихнидос TV“, преку кој сите навивачи на клубот ќе бидат поблиску до случувањата на екипата.

  • Погледнете ги најдобрите моменти и погодоци од победата на Охрид против Тетекс:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!