ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ВИДЕО: Мустафоски со одличен гол против Ново Црнилиште

Екипата на Братство 07 продолжува со одлични игри, а во 15. коло од Третата лига – Југ запиша голема победа од 3:0 над Ново Црнилиште.

Стрелец на третиот гол за Братство 07 беше Наим Мустафоски.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!