ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ВИДЕО: Мечев ја измеша одбраната на Росоман за атрактивен гол

Динамо во рамки на 23. коло од Трета лига – Југ доживеа пораз на домашен терен од 2:3 од екипата на Росоман.

22-годишниот Мартин Мечев беше двоен стрелец за домашниот тим, а еден од погодоците привлече големо внимание.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!