ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ВИДЕО: Маневски со хет-трик, но погоди и директно од корнер!

Превалец со убедливи 4:1 ја збриша Марена на домашен терен во рамки на 5. коло од Третата фудбалска лига – Југ, а херој на мечот беше Кристијан Маневски кој постигна хет-трик, но погодои и директно од корнер, а гостинскиот голман беше немоќен.

НАЈДОБРИОТ ИЗБОР ЗА ПРОЗОРЦИ И ВРАТИ ОД ПВЦ ВО „OPEN STIL“ ВО ГОСТИВАР 070/814-428

  • Погледнете ги сите погодоци од средбата Превалец – Марена:

ВАШАТА РЕКЛАМА НА СПОРТСКА МРЕЖА – КОНТАКТ: 074 / 241 – 247

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!