ЕУРО 2020Фудбал

ВИДЕО: Македонските и холандиските навивачи собрани на едно место!

Македонските и холандиските навивачи собрани на едно место пред почетокот на натпревар, каде навиваат заедно.

Погледнете ја атмосферата:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!