ЕУРО 2020Фудбал

ВИДЕО: Македонскиот навивач доби нов тапан за дуелот против Холандија!

Македонскиот навивач кој стана хит на социјалните мрежи удирајќи до дупнатиот тапан, денес добив нов, па овој голем македонски навивач е спремен за навивање за дуелот против Холандија.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!