ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

(ВИДЕО) МАКЕДОНИЈА повторно води, Елмас ја стресе мрежата на големата Германија!

Македонија доаѓа повторно до водство, овој пат Елмас ја стресе мрежата на големата Германија за водство на нашата репрезентација од 1:2.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!