ЕУРО 2020ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ВИДЕО: Мачката Кес најавува победа за Македонија против Австрија

Македонија за половина час го игра првиот натпревар на Европското првенство против Австрија.

Популарната мачка Кес најавува победа на Македонија против Австрија на Националната арена во Букурешт.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!