ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГАФудбал - ПРВА ЛИГА

ВИДЕО: Кавадарци гори за Тиквеш кој се врати во Прва лига!

Тиквеш конечно се врати во Првата македонска фудбалска лига, по цели 17 години Кавадарци ќе гледа прволигашки фудбал.

Цело Кавадарци го слави враќањето на Тиквеш во Прва лига:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!