ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГАФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ВИДЕО: Катастрофална грешка на голманот на Арсими, Овче Поле води во баражот за Втора лига!

Овче Поле има водство од 0:1 во бараж дуелот против Арсими, кој се игра на стадионот во Ѓорче Петров.

Катастрофалната грешка на голманот на Арсими ја искористи Дарко Нацев, кој ја смести топката во противничката мрежа за водство од 0:1 за Овче Поле.

  • Голот на Нацев против Арсими:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!