ЕУРО 2020ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ВИДЕО: Како Македонија се спрема за дуелот со Австрија

Тренингот на македонските репрезентативци пред денешниот дуел против Австрија. Историскиот меч на Македонија на Европското првенство ќе започне во 18:00 часот.

Погледнете како се подготвуваат нашите фудбалери:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!