ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

ВИДЕО: Јанев шутираше неодбранливо за голманот на Победа, ремек дело и гол на 24. коло во ВМФЛ – Исток

Капитенот на Плачковица, Славчо Јанев – Баге го има најубавиот гол во 24. коло од Втората лига – Исток, тој постигна атрактивен гол кој беше неодбранлив за голманот на Победа.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!