Европски ФудбалФудбал

ВИДЕО: Ибра ужива и се релаксира на море со хитовите на Осман Хаџиќ и Аца Лукас

Златан Ибрахимовиќ го пропушти Европското првенство поради повреда, а додека неговата Шведска го чека вечерашниот натпревар од последното коло од групната фаза против Полска, Ибра е на одмор.

Напаѓачот на Милан се вклучи во живо на Инстаграм, имаше огромен број луѓе кои го следеа неговото вклучување, а додека тој пловеше со својата јахта, во позадината се слушаа добро познати звуци.

Златан се опушта со хитовите на Осман Хаџиќ и Аца Лукас, а фановите од регионот беа воодушевени.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!