ЕУРО 2020ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ВИДЕО: И до небото ако треба, Македонија на Европско првенство!

Македонија утре против Австрија го игра првиот историски натпревар на Европското првенство.

Погледнете го видеото од Фудбалската федерација на Македонија пред утрешниот старт на нашите репрезентативци на ЕП.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!