ЕУРО 2020ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ВИДЕО: Грегорич ја носи Австрија во нова предност над Македонија

Австрија доаѓа до нова предност во Букурешт откако Грегорич ја стресе мрежата на Димитриевски за водство од 2:1.

Reklama

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!