ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

ВИДЕО: Головите од мечот меѓу Каменица Саса и Плачковица

Викендот во рамки на 25. коло од Втората лига – Исток екипата на Плачковица триумфираше против Каменица Саса со резултат од 1:2.

Погодоците од натпреварот одигран во Македонска Каменица:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!