ФудбалФудбал - ПРВА ЛИГА

ВИДЕО + ФОТО: Тиквеш доби спектакуларна поддршка од „Лозари“ во Струга

Тиквеш немаше сили во дуелот покрај езерото и мораше да се задоволи со бод откако одигра 0:0 против Струга Трим Лум.

Верните „Лозари“ допатуваа во Струга и дадоа силна и спектакуларна поддршка за својот Тиквеш кој во Кавадарци се враќа со бод.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!