ЕУРО 2020ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ВИДЕО: „Фалангата“ со последни подготовки тргнува кон стадионот, пеколна атмосфера!

Последни подготовки на македонските навивачи пред тргање кон Националната арена во Букурешт каде ќе се одигра натпреварот меѓу Македонија и Австрија.

Погледнете ја атмосферата во Букурешт:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!