ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ВИДЕО: Емрах Хани се врати во Влазними – фати пенал и му донесе бод на новиот клуб!

Голманот Емрах Хани се врати во Влазними и веднаш фати пенал вреден бод за неговиот старо-нов клуб во дуелот со Сатеска во Волино, кој заврши 2:2.

30-годишниот Хани во Влазними се враќа од редовите на Октиси, а во својата кариера го бранеше и голот на Струга Трим Лум и Фламуртари.

  • Погледнете како Хани одбрани пенал и обезбеди бод за Влазними

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!