ЕУРО 2020ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ВИДЕО: Ечи македонската химна во Букурешт!

Македонските фанови се собираат во Букурешт пред утрешниот натпревар против Австрија.

Вака изгледа атмосферата во Романија:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!