Останато

Видео: Доделени наградите на најдобрите спортисти на Пробиштип за 2020

Денес и официјално беа доделени наградите за најдобрите спортисти на Пробиштип за 2020 година во организација на Граѓанската иницијатива за Избор на спортист на Општина Пробиштип.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!