ФудбалФудбал - Останато

ВИДЕО: доделен шампионскиот пехар за младиниците на ГФК Тиквеш

Денеска беше доделен шампионскиот пехар за младиниците на ГФК Тиквеш. Во продолжение можете да го видете моментот на доделување на пехарот, како и изјави од тренерот и раководството на клубот за РТК.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!